Co to jest fotobudka?

Co to jest Fotobudka?

            Fotobudka / Fotokabina to bardzo łatwa w obsłudze maszyna wielkości małego automatu, który za pomocą jednego kliknięcia na wyświetlaczu robi Nam serie zdjęć – trzy lub cztery. Miedzy zdjęciami Fotobudka robi parę sekund przerwy na dobranie gadżetów, które sprawią, że zdjęcie będzie emanowało świetną energią i wyśmienitą zabawą. Zrobione fotki już w parę sekund zostaną wydrukowane na jednym standardowym zdjęciu albo w postaci pasków w ilości dwóch kopii, dzięki czemu, jedną z nich będzie można np. podarować komuś bliskiemu na pamiątkę, podzielić się z osobą towarzyszącą na zdjęciu albo wkleić Młodej Parze do księgi pamiątkowej. Do tego pod zdjęciami na paskach można umieścić oryginalny napis z dowolną grafiką, jaką może stanowić logo firmy w przypadku imprezy firmowej lub też imiona pary młodej przy imprezie weselnej. Fotobudka to doskonały pomysł, aby ubarwić każdą imprezę i do tego stanowi świetny prezent dla gospodarza, który po zakończonej imprezie dostanie wszystkie zrobione zdjęcia na płycie DVD lub firmowym pendrive. Mamy nadzieję, że wystarczająco odpowiedzieliśmy na pytanie „co to jest Fotobudka?” i gorąco zachęcamy do zapoznania się z Naszą Ofertą.

Czym dla Nas jest Fotobudka?

            Fotobudka to dla Nas świetna okazja, aby umożliwić Państwu niesamowitą rozrywkę. Chcemy Państwu przy najniższych możliwych dla Nas cen pozwolić cieszyć się urządzeniem jakim jest Fotobudka KotFot. Widok radosnej młodej pary przy robionych zdjęciach, kolejek dzieci ustawiających się do Fotobudki, zadowolonych klientów Państwa firmy przy wspólnych zdjęciach i wiele innych, to Nas ogromna satysfakcja i dodatkowa motywacja, aby poprawiać Nasze usługi.

Na jakie imprezy polecamy Naszą Fotobudkę?

Wymieniać tak można w nieskończoność, gdyż tak na prawdę Fotobudka sprawdzi się na każdym spotkaniu, które ma na celu integrację oraz świetną zabawę do białego rana.

 

Fotobudka, najczęstsze zadawane pytania

1. Ile czasu trzeba czekać, aby otrzymać zrobione przed chwilą  zdjęcia?

ODP: Czas oczekiwania to tylko 20 sekund.

2. Czy mam możliwość podglądu zdjęcia przed jego wydrukowaniem?

ODP: Tak, przed i w momencie robienia zdjęcia na Naszym ekranie jest widok live.

3. Ile jest czasu na wybranie gadżetów pomiędzy zdjęciami?

ODP: Ilość czasu pomiędzy zdjęciami można regulować, dostosowując je do potrzeby klienta. Najczęściej jest to około osiem do dziesięciu sekund.

4. Jakiej wielkości są robione zdjęcia?

ODP: W standardzie zdjęcia są drukowane w dwóch kopiach o formacie 5 cm x 15 cm. Na Państwa życzenie możemy ustawić Fotobudke, aby drukowała jedno duże zdjęcie o formacie 10 cm x 15 cm.

5. Ile potrzeba czasu, aby przygotować Fotobudke? 

ODP: Czas ustawienia Fotobudka KotFot i wszystkich innych potrzebnych rzeczy (gadżety, tło) to około 30 minut, ale na imprezę przyjeżdżamy jedną godzinę przed, aby w razie ewentualnych problemów, Fotobudka była gotowa na wyznaczoną przez Państwa godzinę. 

6. Jaki jest cennik gadżetów/teł na specjalne zlecenie?

ODP: Każde specjalne zamówienie jest wyliczane indywidualnie w zależności od kosztów produkcji/zakupu. W przypadku rzeczy, które są dla Nas do użycia wielokrotnego, koszty dla Państwa wyniosą mniej niż 50%. 

7. Jak należy przygotować miejsce na Fotobudke?

ODP: Fotobudka KotFot zajmuje mało przestrzeni i aby rozmieścić w dobrej odległości tło od Fotobudki potrzeba łącznie około 3 metry x 3 metry. Oprócz niedużej powierzchni potrzebujemy tylko standardowe gniazdko elektryczne.

8. Na czym polega podpis pod zdjęciem?

ODP: Pod każdym zdjęciem, które zostanie wydrukowane będzie znajdował się napis lub obrazek. To od Państwa zależy czy My przedstawimy skonstruowaną przez Nas propozycje, czy dostaniemy od Państwa już gotową grafikę. Grafika oczywiście zależy od miejsca i okoliczności w jakiej będzie działać Fotobudka, np. na wesele polecamy napis imion Państwa Młodych, natomiast na imprezę firmową zalecamy przesłać Nam oryginalne logo firmy. 

9. Czy istnieje możliwość korzystania z Fotobudki bez drukowania zdjęć? 

ODP: Korzystanie z Fotobudki bez możliwości drukowania jest możliwe. W takim przypadku koszt Fotobudki będzie znacznie mniejszy. Zapraszamy do zapoznania się z cenami na Ceny Wynajęcia Fotobudki.

 

Jeśli nie uzyskałeś odpowiedzi na pytanie „Co to jest Fotobudka?” lub chcesz wiedzieć jeszcze więcej o Fotobudka KotFot to zapraszamy do Kontaktu, a na pewno uzyskasz wszystkie potrzebne informacje.